.

.

30 Пакет ESFUN 3.7 инчен Метал S Куки Челик S Куки Растенија Виси Закачалки за Кујна Тави Садови Кеси Чанта Фармерки Накит Крпи

30 Пакет ESFUN 3.7 инчен Метал S Куки Челик S Куки Растенија Виси Закачалки за Кујна Тави Садови Кеси Чанта Фармерки

DEN 215.76
Залиха

ЕФИКАСНО СКЛАДИРАЊЕ РЕШЕНИЕ : Овие тешки s куки се едноставни и брилијантен складирање решение за бесење нешто во вашата кујна,плакар, работилница или гаража каде просторот е ограничен,едноставно завршете ги во тенџере багажник,ѕид шини или полици.Со овие S куки можете лесно да ги организирате вашите прибор,тави,садови,прибор,лажици како професионална chelf.Се во вашата рака да го достигне,не дозволувајте нередот ви го одвлекува вниманието и отпад од вашето драгоцено време.ДОБРО НАПРАВЕНИ овие S Виси куки, исто така, погодни за употреба во плакарот,складирање соба,купатило,гаража,работилница и канцеларија, или бесење на растенијата кошница, свири, фенер отворено со овие цврсти челични куки како ви се допаѓа.ВРЕДНИ ширина на отворања 1.2 инчи;. - Користење на тоа да се откажам чевли и крпи кога одите кампување,На СКАРА за виси на прибор.Тие се, исто така, прави одлична работа се користи како растенија закачалки. - Погоден за прибор, лажици, тави, садови, кафе чаши, садови, перници, крпи, растенија, градинарство алатки, loofah, облека и така натаму. - Должина на : 3,7 инчи. - Дебелина : 0.12 инчи. - Ширина на дупки : 1.2 инчи. - Количина : 30 пакет. 30 Пакет S Виси Куки : . - 30 Пакет Тенџере Рек Куки,голема вредност и се многу практични,доволно за вашето слободно или замена, издржлив и силен.- Направени од премиум метал и челик, силни и доволно безбедно(мазни полирање нема остри крајот) без да се грижиш да наштети на вашата страна.- Со 1,2 инчи голем отвор погоден за виси на повеќето од големината род.- S-кука е 3,7 инчи во должина и 0.12 инчи во дебелина; ширина на отворања 1.2 инчи;.Широко Апликација : . - Користење на тоа да се откажам чевли и крпи кога одите кампување,На СКАРА за виси на прибор.Тие се, исто така, прави одлична работа се користи како растенија закачалки.- Погоден за прибор, лажици, тави, садови, кафе чаши, садови, перници, крпи, растенија, градинарство алатки, loofah, облека и така натаму.Спецификации : . - Должина на : 3,7 инчи - Дебелина : 0.12 инчи - Ширина на дупки : 1.2 инчи - Количина : 30 пакет.

R

Избор на клиент