.

.

Прилагодливи Покачена Куче Чинии, 3 Прилагодливи Височини Куче Покрена Стојат Фидер со Двојно Нерѓосувачки Челик Чинии, Монтажни Покачена Храна и Вода на Чинија за

Прилагодливи Покачена Куче Чинии, 3 Прилагодливи Височини Куче Покрена Стојат Фидер со Двојно Нерѓосувачки Челик

DEN 718.80
Залиха

【3 ПРИЛАГОДЛИВИ ВИСОЧИНИ ЗА КУЧИЊА】На поставените куче чинии се прилагодува на само 11,6-инчен покачена куче сад за големи кучиња, 7.5-инчен и 2.8-инчен сад висина за средни кучиња,сигурно можат да расте со вас куче од кутре да се постарите години. 【ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА】Двојно хранење сад може да се нагоре на 28,8 cm, за многу куче раси, особено во помагање на големи, стари или болни кучиња да уживаат во своите оброци во здрава состојба. 【ДОАЃА СО 2 ЧАШИ】Две отстранлив нерѓосувачки челик чаши вклучени.Секој сад има капацитет од 1140ml на вода или до 4 шолји сува храна.Гумени прстен има чаши безбедно место за време на употреба. 【БЕЗБЕДНО и СТАБИЛНО】база со анти-нозе се лизга.Исто така ги штити вашиот подот. 【ЕДНОСТАВНА СОБРАНИЕТО】Во помалку од 1 минута, индивидуално се прилагодува висината на вашето куче уста за топол оброк.Боја : Сива.

R

Избор на клиент