.

.

Rvinyl Rtint Светлата Нијанса Опфаќа Компатибилен со Lexus gs 2013-2015 - Затемнување на Чад

Rvinyl Rtint Светлата Нијанса Опфаќа Компатибилен со Lexus gs 2013-2015 - Затемнување на Чад

DEN 311.76
Залиха

Пред-намалување на светлата нијанса комплет направен специјално за вашето возило направени од страна на Rtint. 5 годишна гаранција, поддржан од филмот наменета за DIY инсталација.Чекор по чекор видео инсталација на апликацијата водич онлајн.Инсталација поддршка.Без инсталација алатки се вклучени, но се препорачува за професионална инсталација резултати.Не се тркалаат на багра филм, ова е precut специфични за полнење за вашето возило произведени за вас во времето на вашата нарачка.Без разлика каков тип на возило што го имам, ништо не удира додавање на сопствени карактеристики на вашиот возење.Со пушеле фарови, ќе toughen до изгледот на вашето возило и да додадете некои стил на вашата пред крајот.Додека овие надградби испорача многу естетски бенефиции, ќе најдете дека тоа што ги применува на багра продавница или detailer команди висок надомест.Тоа е зошто Rvinyl создаде широк спектар на производи дизајнирани специјално за редизајн и DIY ентузијасти.Ќе бидете во можност да се постигне изгледот што го сакате, но тоа за многу помалку од она што youd плаќаат за да имаат професионални го инсталирате.Затоа што сите производи се дизајнирани за nonpermanent инсталација, ќе бидат во можност да ги променувате до изгледа кога сакаш без да се оштети вашето возило.Светлата боја ви овозможи да се создаде шоу-достоен автомобил брзо и лесно.Иако фарови може да се направи до мал дел од вашето возило, пушењето нив може да додадете стилски акцент кој одговара на вашиот стил и да се дава на вашето бебе некои личност.Додека светлата боја на чад може да помогне да се подобри изгледот на вашиот автомобил, камион или SUV, таа обезбедува многу практични и перформанси бенефиции како добро.Со светлата филм инсталиран, вашиот автомобил ќе имаат екстра заштита од нечистотија, валкано и патот остатоци.Без разлика која боја да изберете, на багра ќе го заштити вашиот светлата и да се спречи облачно израстоци кои може да се направи е тешко за светлината да блесне преку.Додавање на боја над вашиот фарови, исто така, додава заштита од штетните УВ зрачење.

R

Избор на клиент