.

.

Ubee DDW365 Безжична DOCSIS 3.0 Кабел за Модем Портал

Ubee DDW365 Безжична DOCSIS 3.0 Кабел за Модем Портал

DEN 2376.00
Залиха

Дијагностички Способност - Интегрирана високи перформанси спектар, аналитичар помага во намалување на проблеми трошоци.Безбедност - DDW365 обезбедува најновите безбедносни автентикација и енкрипција на стандарди за да се спречи неовластен пристап до безжичната мрежа.Овие вклучуваат WPA/WPA2, WPS, а SPI Firewall.Мрежен Интерфејс - 4 10/100/1000 Ethernet интерфејс обезбеди голема брзина LAN способност.IPv4 и IPv6 поддршка овозможува зголемена адреса капацитет и подобрување на безбедноста.Производ вклучува power кабел и етернет кабелот (боја на етернет кабел може да варира).Enhanced Wireless - На DDW365 обезбедува 8 SSIDs кои нудат значителна флексибилност за клиент уредот.MSOs може да резерви SSIDs за жариштата, гостин пристап, и други апликации.High Speed - На DDW365 обезбедува зголемен проток на претплатничкиот мултимедијални и висок пропусен опсег на апликации (до 343 Mbps низводно, 122 Mbps возводно).

R

Избор на клиент