.

.

Бадник Дедо Мраз Салфетки Сет од 6 Ирваси Зима Нова Година Крпа Вечера Салфетки за Трпезариска Маса Сезонски Селски Подарок Кујна Партија 20x20 Инчи

Бадник Дедо Мраз Салфетки Сет од 6 Ирваси Зима Нова Година Крпа Вечера Салфетки за Трпезариска Маса Сезонски Селски

DEN 527.76
Залиха

【ГОЛЕМИНА】20x20 Инчи,Поставување на 1/4/6. 【МАТЕРИЈАЛИ】Направени од полиестер,еко-пријателски,трајни и обновливи,избегне дамки и брчки. 【СОВРШЕН ДЕКОР】Прилагодите крпа салфети се таписерии и елегантен,дава вашиот масата на прекрасно чувство за секојдневна употреба. 【ШИРОКО се КОРИСТИ】Совршен за секојдневна употреба,свиткување,партии,угостителство,свадба и други специјални прилики.Стилски крпа салфетки ќе биде голем дар избор за денот на Благодарноста,Божиќ,housewarming и други празници. 【ЛЕСНО се ГРИЖИ】Машина перат,да се минимизира намалување,ве молиме нежно циклус,собори сува ниска,хлор,ниско ниво на железо. 1.Големина : 20x20 инчи 2.Материјали : Остварување на висок квалитет на поли-памучна ткаенина,со цел да се избегне дамки и брчки. 3.Уникатен Дизајн : На салфетка има сјајна сатен површина,светла боја,најдобар choise за јадење на маса,да се создаде совршен изглед на вашата маса.И препорачливо е да се координира со нашето место душеци и табела тркач,кој може да ја подобри целата табела стил и вкус. 4.Персонализација : Добредојдени да ги прилагодите на вашите сопствени салфетки,контактирајте со нас преку e-mail и да се обезбеди 4000*4000 пиксели кон нас,ние ќе производ за вас. 5.Answer : ___________________________ Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна,големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме,ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти,следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. 6.100% Задоволство & Гаранција за Квалитет : За нас,секој клиент е важно.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние и ветуваме да ви даде задоволително решение во рок од 24 часа.

R

Избор на клиент