.

.

Gxklmg Лен Складирање Коцка Виткање Складирање Кутија со Капаци,со Отстранлив Капак,Складирање Footstool,Складирање Градите,Складирање Клупи,Розова

Gxklmg Лен Складирање Коцка Виткање Складирање Кутија со Капаци,со Отстранлив Капак,Складирање Footstool,Складирање

DEN 2759.76
Залиха

Висок квалитет дебели и висока густина сунѓер, поудобно и мека од обичните footstool,рамката е изградена на квалитетот цврсто дрво, и да се осигура здрав база на овој подложка за нозе.Footstool со складирање опција, неколку бои, од страна на маса, дополнителни седишта во еден. 32 х 36 см (дијаметар x височина).Стабилна структура, максимално оптоварување е 90 килограми.Цврсти дрвени нозе, покриени со лен, 4 стабилна дрвена столица нозе, секоја нога со заштитна подлога.Модернисти дизајн е елегантен и стилски, и е погоден за канцеларија, дневна соба, спална соба, студио и било кој друг амбиент.Производ description Colour : Беж , Сина , Зелена , Сива , Портокалова , Pink Description : 100% Сосема нов и висок quality Ideal за каде дополнителен простор за складирање е required Can исто така се користи како дополнителна седиште околу house Easy да clean Can биде укината до кога не се во use Can се користи дома, канцеларија, etc Comfortable поместена seat Features : Може да биде ставен во вашата спална соба, дневна соба, ходникот или нови простории да организира книги, облека, ќебиња, обувки, играчки и многу други дребулии.Коцка Димензии : 32 х 36 см (дијаметар x височина).Стабилна структура, максимално оптоварување е 90 килограми.Лен ткаенини направи столче поудобно и дише, а структурата на МДФ гарантира дека овој footstool може да се користи во вашиот дом за долго време.Тоа е здрав како клупата да бидат поставени на влезот или плакарот.Ќе може да седат на тоа да ги тргнеме чевлите и чувајте ги подалеку од очите.Својот лесен виткање дизајн ви овозможува да ги чувате оваа отоманската настрана кога не е во употреба.Пакет Содржина : 1 x Складирање Отоманската Footstool.

R

Избор на клиент