.

.

HollyHOME Накит Огледало Armoire Кабинет, Lockable Големи Складирање Организатор, Врата-Виси/ Wall-Монтирани Со 2 фиоки, Беж

HollyHOME Накит Огледало Armoire Кабинет, Lockable Големи Складирање Организатор, Врата-Виси/ Wall-Монтирани Со

DEN 1917.60
Залиха

ДЕТАЛНИ ДИМЕНЗИИ : 47.24"H x 14.57"W x 3.43"D (120 x37 x 8.7 cm) ; ДОБРО НАПРАВЕН КАБИНЕТ : Трајни МДФ & меки кадифени,здрав constrction.ГОЛЕМ ПРОСТОР : Складирање простори на двете страни на накит кабинетот кој вклучува 18 ѓердан куки,126 earring носители,60 прстен слотови,1 козметички торба,6 чување полиците, 16 кармини стојат и 2 фиоки за складирање.ВРАТАТА/ЅИДОТ МОНТИРАНИ ARMOIRE : 3 прилагодливи височини на располагање за да виси на накит кабинет над вратата со куките или монтирање на ѕид со сигурен завртки.Тоа ви помага да се направи целосна употреба на вашиот простор.ПРАКТИЧНА 2-ВО-1 КАБИНЕТ : Совршена комбинација за облекување огледало и накит кутија, Homde накит кабинет не само што може да го прави лесно за вас да се облекуваат себе, но, исто така, ги чува сите видови на накит додатоци, како ѓердани, прстени, обетки, белегзии накит, очила за сонце и така натаму.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА:мала тежина и две куки се направи полесно за вас да се движат кабинетот како што треба.Елегантни Беж рамка и стакло огледало се исто така лесно да се чува чист.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА & ЅИД-МОНТИРАНИ КАБИНЕТ - Удобен прилог на вашиот простор за живеење за да се прикажат фотографии и организирање на накит во класичен начин.Монтирање на ѕид или висат над вратата опции ви заштедува многу простор.

R

Избор на клиент