.

.

Сад Сушење Багажник, Veckle Потоне гарнир Управување со Drainboard Прибор за јадење Utensil Носителот & Тоалетна Хартија Носителот Стојат, Veckle Слободни Стои во Тоалет Тоалет Х?

Сад Сушење Багажник, Veckle Потоне гарнир Управување со Drainboard Прибор за јадење Utensil Носителот & Тоалетна

DEN 1031.76
Залиха

Практичен и Мода : Тешки јадење рек издржливи со премиум црна пече-боја позлата капакот на садот жица решетката.Голем Капацитет Простор за заштеда : Сушење решетката за јадења чаши и чинии; Можете да го користите како потоне страна решетката за кујнски прибор и материјали после миење; Димензии : 16.5 X 12.4 X 4.3 инчи.Отстранлив Мозоци Одбор : Собирање на вода и чувајте кујната countertop суви и чисти како еден countertop складирање решетката за јадења.Стабилна Структура посигурен:Veckle тоалетна хартија се тркалаат носителот стои со тешки пондерирана база ви овозможува безбедно да се солза хартија, листови или стави тоа никаде без ѓубрето над; Наредени со 4 не се лизга paddings, спречување на тоалетна хартија се тркалаат носителот движат или лизгање и заштита на подот од тоа да биде изгребани.Да потрае Малку Простор, но Голем Капацитет:Големина : 7.4(L)Х5.79(W) X25.9(H)инчи; во Споредба со другите, на подолг род телото ја подобрува ефикасноста на просторот, што ќе ви овозможи да се одржи повеќе тоалет ткиво; модерната црна тоалетна хартија носителот може да се одржи до 4 ткива, тоа е толку згоден за да го замените или го надополнува 3 ролни на резервни хартија одеднаш.Ако сакате една од овие, можете да го купите одделно подолу.

R

Избор на клиент