.

.

Bailunte Автомобил Вратата Светлина Логото Проектор Дух Сенка Добредојдовте Светла за Тесла Компатибилен Тесла Модел 3 Серија Додатоци(2-Pack)

Bailunte Автомобил Вратата Светлина Логото Проектор Дух Сенка Добредојдовте Светла за Тесла Компатибилен Тесла

DEN 1368.00
Залиха

1.Мултифункционален : Вратата светла ќе го направи вашиот автомобил уникатен.Тоа ќе биде посветла во текот на ноќта или во темен места за да се обезбеди светла кои помагаат во и надвор од возила. 2.Пакет се Вклучени : 2piece Вратата на Логото Светла за Тесла.Кога ќе ја отворите вратата на автомобилот автоматски ќе се сврти на high-definition проекција и автоматски да го исклучите. 3.Лесен за инсталација : Директна Замена.Без модификации се потребни.Тоа само ќе ве однесе околу 5 минути. 4.ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА и СВЕТЛИ ПРОЕКЦИЈА.HD проекција,со користење на висока осветленост LED чипови, многу светла за осветлување излез, Ниска Потрошувачка на Енергија : 12 V моќност 5 W. 5.Специјално дизајнирани for Tesla : Компатибилен со Тесла Модел 3. Детални компатибилни модели на автомобили ве молиме погледнете на страница за опис.

R

Избор на клиент