.

.

Lingswallow Висока Половината Јога Панталони - Јога Панталони со Џебови Стомак Контрола, 4 Начини Водат Тренингот Работи Јога Leggings

Lingswallow Висока Половината Јога Панталони - Јога Панталони со Џебови Стомак Контрола, 4 Начини Водат Тренингот

DEN 551.76
Залиха

Ултра-поддршка, помалку триење и chafing.Дише ткаенина Мека обвивка и рабови се постават рамен јога leggings : Како втора кожа,дише, пот апсорпција и сушење способности.Вашиот претставуваат и криви ќе биде silhouetted на повеќе тенок и поздрав од едноставна стилски линии и соодветни за компресија.Еластична затворање.Ние се истражуваат јога панталони тип да пристигне нивниот идеал.Висок корселе и gusseted crotch : Добро фитинг и ултра-поддршка на половината и crotch. 100% Гаранција : ќе уживате во 30-дена гаранција за LINGSWALLOW висока половината јога панталони.Сите годината употреба.Од материјал,дизајн и детали, LINGSWALLOW ќе се вклопи во вашиот здрав спорт и стилски начин на живот.Повеќе бода блокирам ткаат и не се види преку јога панталони ткаенина, обезбедува безбедна покриеност.Не се гледа преку : Дебела доволно и се покријат underclothes, безбедни за жените.Еден внатрешен џеб : Корселе џеб може да скривам вашите лични предмети, како на пример, картички, копчиња, ткиво итн.Два странични џебови : Овие се погодни за да се држете го вашиот мобилен телефон, картички, копчиња, ткиво итн.Уживајте во вашиот секојдневен живот и спортски живот.Два странични џебови : Овие се погодни за да се држете го вашиот мобилен телефон, картички, копчиња, ткиво итн.Рака Мие Само.Сите годината употреба.Не се гледа преку : Дебела доволно и се покријат underclothes, безбедни за жените.ЈОГА ПАНТАЛОНИ со ЏЕБОВИ : Тоа е голем тренингот панталони да имаат внатрешниот и надворешниот џебови да скривам вашите лични предмети (копчиња,телефон,картички и слично), кога ќе одат надвор дневна или одете на јога,трчање или тренингот.77% Полиестер, 23% Spandex.Удобност, флексибилни, функција и стилски се нашите следи.ДИШЕ и ОБЛИК : Мазна шевовите конструиран со помеки теми и влага wicking јога панталони за жени, како втора кожа.ВИСОК ПОЈАС за СТОМАК КОНТРОЛА : За целта на вашиот стомак контрола без производство на кифла врвот.Но не прекумерна компресија за да го израмните од вашиот колк.

R

Избор на клиент