.

.

Sony (DSCW800) 20.1 MP Дигитална Камера (Сребро)

Sony (DSCW800) 20.1 MP Дигитална Камера (Сребро)

DEN 4174.56
Залиха

ПРАТЕНИКОТ Super HAD CCD сензор за убаво детални слики.Sony Леќа w/ 5x Оптички Зум.Намалена blur со Steady Shot Слика стабилизација.Снимајте на вашиот видео во 720p HD Филм режим.Поедноставување на камерата мени со Лесно Режим.Стил : Камера.

R

Избор на клиент