.

.

Efavormart 20x20 Сребрена трговија на Големо Сатен Лен Салфетки за Свадба, Роденден Ресторан Партија Садови Декорација - 25 КОМПЈУТЕРИ

Efavormart 20x20 Сребрена трговија на Големо Сатен Лен Салфетки за Свадба, Роденден Ресторан Партија Садови Декорација

DEN 599.76
Залиха

Цел над $39 право на БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ,се комбинираат со било Efavormart items How да се Грижи : Сатен Ткаенина - Рака мие / Висат сува.Материјал : 100% Сатен Полиестер, дамка & навремено отпорни.Приближната Мерења : 20" x 20" големината Ако салфети се отвори / користи - Објектот не ќе бидат прифатливи за размена или наплата.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направена од премиум квалитетот на сатен и убаво украсени.Ова елегантно блескава парче се состои од сјајна материјал направена со најголема совршенство.Да се направат работите swankier, ние дизајниравме и на господар на сјај.ДОМОТ : Како што е неговото име, овој трепет парче изложуваат вашите престиж, статус, и смешен харизма.Занесе вашата креативност со оваа шармантна материјал и drape вашиот банкет или свадба табели со lustrous трошка и alluring елеганција на овие екстравагантни партија салфетки.ЖИВОСТ И ИСКРА : се Донесе модерен пресврт до вашата маса е прилагодувања со овој swish парче.Нека вашите маси искра светло, смело, и убаво со тоа е навистина неверојатен ремек-дело.Прекрасен дизајн веднаш ќе се зголеми елеганцијата на вашиот обичен или свадба банкет маси.КРАЛСКАТА СЈАЈ И ГЛАМУРОЗЕН : На лесна glitz и глам ќе додадете купишта на кралската сјај и гламурозен поднесе жалба до она што овој екстравагантен ремек-дело ќе го прифатат.Овие особено блескави салфети се совршен избор за подесување на резолуцијата tablescape која е доста елегантен.Додадете контакт на класа и елита благодат во вашиот tabletops со нашите свилен мазна сатен салфетки.На извонреден сјај и кадифена сјај на премиум квалитетот на сатен ќе изпускам oodles на искра и софистицираност на вашиот tablescape.Пати ги modishly во различни форми надополнување на вашите садови, или едноставно да се прикаже во класичните правоаголни пати да се даде VIP чувствуваат на вашиот богатство на гостите.Нашите елитното квалитетот на Сатен салфети се совршен за користење во свадби, банкети, барови, хотели, одморалишта, крстарење линии и ресторани.Дополнителни Информации : Како да се Грижи : Сатен Ткаенина - Рака мие / Висат сува.Материјал : 100% Сатен Полиестер, дамка & навремено отпорни.Приближната Мерења : 20" x 20" големината Ако салфети се отвори / користи - Објектот не ќе бидат прифатливи за размена или наплата.

R

Избор на клиент