.

.

OCPTY Сигурен Зафат Трим Клип Клешти Применливи за Повеќето Автомобили Поправка на Комплет

OCPTY Сигурен Зафат Трим Клип Клешти Применливи за Повеќето Автомобили Поправка на Комплет

DEN 323.76
Залиха

ОДГОВАРА ЗА Целосна поправка комплет за повеќето автомобили поправки.ПАКЕТ LIST - 1 PC Челик Клип Отстранување Клешти.МАТЕРИЈАЛ - Изградена од висок квалитет на метал со карактеристика на долгорочните отпор ' рѓа и корозија.ПРЕДНОСТ - Погодно за лична и професионална употреба.Лесно и брзо да го поправи вашиот мотори возила, гуми со оваа точка.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид - ве Молиме проверете производи, информации за да бидете сигурни дека ова е вистинскиот дел што треба.Било какви прашања ве молиме контактирајте не за одговор.Компатибилност : повеќето автомобили.

R

Избор на клиент