.

.

Dell Нови MGV4X 9M9FK GU90N географска Ширина Inspiron XPS Прецизност 15 Оптички Диск 12.7 мм SATA 8X 9.5 Т DVD+/-RW w/ M4800 15.6 Лаптоп Рамки Мулти DVD Писател Serial ATA 91FGG 8RW6T Y16H5 30RCC TTYK0 DVDRW

Dell Нови MGV4X 9M9FK GU90N географска Ширина Inspiron XPS Прецизност 15 Оптички Диск 12.7 мм SATA 8X 9.5 Т DVD+/-RW

DEN 1560.00
Залиха

Горат ЦД и ДВД, Игра/Прочитајте ЦД и ДВД. 9.5 мм во дебелина.Dell Latitude E6420 E6430 E6520 E6530 DVD/RW Оптички Диск CN-09 M9 FK 09 M9 FK 9 M9 FK GU90 NSpecifications : Бренд : Dell Latitude Серија Производителот : Hitachi-LG Дел број : CN-09 M9 FK 09 M9 FK 9 M9 FK CN-04 H4 R8 04 H4 R8 4 H4 R8 број на Модел : GU90 N Компатибилен модел : Dell Latitude E6420 E6430 E6520 E6530 Состојба : Користено, тестирани & повлече од работен систем, функциите што се дизајнирани, ве молиме видете слики Гаранција : 30 Days We стоиме зад нашите производ 100% !Купи со доверба!.

R

Избор на клиент