.

.

Дрвени Shawl Иглички 8 см Коса Стапови Печатени Дрво Hairpin Дрвени стапчиња за јадење Hairpin Игла Накит Додатоци Пар

Дрвени Shawl Иглички 8 см Коса Стапови Печатени Дрво Hairpin Дрвени стапчиња за јадење Hairpin Игла Накит Додатоци

DEN 696.00
Залиха

Моден Кинески Класичната Античка рачно изработени Дрво Hairpin Коса Стапови за Жените Дама Коса Додатоци.Крај : Природни.Големина : Shawl : 8x6cm, се држи : 14 см.Се користи во асортиман на различни стилови на косата; цврсто во пунџа, Кинески chopstick стил, или да се одржи голема густа кадрава коса.Дрвени Shawl Иглички 8 см Коса Стапови Печатени Дрво Hairpin Дрвени стапчиња за јадење Hairpin Игла Накит Додатоци Пар.

R

Избор на клиент