.

.

Урбан Безбедност Група : 6-Пакет : 5MP HD IP Рое Скриени Шпион Тајните Безбедносна Камера : 2.8 mm Широк Агол Леќа, 48x 940nm Невидливи IR-Led диоди, ПИР Детектор на Движење на Сензо

Урбан Безбедност Група : 6-Пакет : 5MP HD IP Рое Скриени Шпион Тајните Безбедносна Камера : 2.8 mm Широк Агол Леќа,

DEN 11999.76
Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Урбан Безбедност Група на Тајните Домување 5 MP IP Рое Камера ***** Листата Е За Еден Пакет со 6 Камери! ***** Висока Дефиниција 5 MP 2592 x 1944 Видео Резолуција IP Рое 2.8 mm Широк Агол Леќа Скриени Шпион на Тајните Безбедносни Камера со 48x "Невидливи" IR Led диоди.IEEE802.3af Power Over Ethernet Вграден *** 48x IR Led диоди 940nm Изградена-Во 50 Метри Од Јасно Nightvision.ПИР Сензор за Движење Домување Скриени Шпион Тајните IP Безбедносната Камера Наменета За Дискретна Видео Надзор.WOW -> 2.8 mm Широк Агол Леќа *** ПРЕМИУМ 1/2.7" 5 MP Sony IMX335 CMOS Сензор со Висока Дефиниција.АУДИО Надградба : РКА Аудио-Во (За Надворешен Микрофон) + РКА Аудио-Out (За Спогодба/Звучници) Приклучоци, Ниско пропусен Опсег HD Емитување, Широк Динамички Опсег, H. 265 / H. 264 Компресија.

R

Избор на клиент