.

.

Цена Pfister LG42-DE0C Pfister Arterra еден Контрола 4 инчен Centerset Бања Тапа Во Полиран Хром, 1.2 Gpm,

Цена Pfister LG42-DE0C Pfister Arterra еден Контрола 4 инчен Centerset Бања Тапа Во Полиран Хром, 1.2 Gpm,

DEN 3629.52
Залиха

Се одликува со сите метални pop-up одвод на собранието.Компатибилен со 1 или 3-дупка за инсталација.Вклучува декоративни deckplate.Вклучува вентил и патрон.Тапа монтира на потоне палубата или countertop.Тапа монтира на потоне палубата или countertop.Трговија ексклузивни тапа.Вклучува вентил и патрон.Deckplate се продава одделно.Се одликува со сите метални pop-up одвод на собранието.На arterra колекција покажува своето класичните линии без да бидат премногу раскошен.Ова им овозможува на семејството да се собере и традиционалните стилизирана внатрешни работи и/или современите еден.На фацетирани површини дозволи за храбар изглед кој не е надмоќна.Ова семејство е дизајниран да ги малку модернизација на изгледот на повеќе традиционални бања при додавање на класичен пресврт на повеќе современи еден.Остри рафинирани линии на arterra семејство обезбеди традиционална, а сепак безвременски изглед за да се надополни вашата бања додека statuesque присуство го подига изгледот на вашиот тоалет.Тоа е и чисто и софистицирани па тоа се интегрира blissfully во многу различни средини.

R

Избор на клиент