.

.

ПУМА ГОЛФ на Жените Запалам Блаже Про Голф Чевли

ПУМА ГОЛФ на Жените Запалам Блаже Про Голф Чевли

DEN 2538.24
Залиха

Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Полно зрно Атлантис кожа.Хибрид bootie изградба.Запалам Пена.Контрола Зона Влечење.Торнадо Cleat.Поставете Блаже да курсот.Премиум стил ги исполнува упатствата за квалитет на перформанси во запалам Блаже про.Целосната жито кожа горниот обезбедува незаменлива поддршка и удобност што играчи на сите нивоа на вештини барате за, Од турнејата професионалци, да ги викенд играч на голф.Целосна должина запалам амортизирање во midsole иновативни Про-форма TPU outsole во комбинација со полно зрно кожа горниот создавање на мода напред изјава cleated чевли дека е подготвен за 18 надвор од кутијата.Оваа чевли обезбедува совршена комбинација на ПУМА стил и перформанси за жени кои сакаат да изгледаат подобро, да се чувствуваат подобро и да играме подобро.

R

Избор на клиент