.

.

Kesper Кујна се тркалаат Носителот 12,80 во буковата, 12/80

Kesper Кујна се тркалаат Носителот 12,80 во буковата, 12/80

DEN 752.64
Залиха

Практичен и здрав.Димензии : 12.99x1.97x0.39 инчи.Материјал : Буковата.Нашите основана во 1902 година компанија F. Антон Kesper има на нејзината локација во познатата светското првенство ски место willingen на работ на sauerland.Ние сме особено со природен материјал дрво во многу блиска врска.Нашата опширна палета вклучува области на домаќинството од различни материјали како дрво, бамбус, пластика, чеша, стакло и меламнин, плетен од пластични Мрежа и Врба и поголем спектар на мали мебел.

R

Избор на клиент