.

.

Табела Тркач и Место Душеци Сет од 6, Топлина Доказ Перат Памук-Лен Јадење Мат Поставува Денот на Вљубените Розова Љубов Бела Plaid Дома Декор Placemat за Трпезариска Маса/

Табела Тркач и Место Душеци Сет од 6, Топлина Доказ Перат Памук-Лен Јадење Мат Поставува Денот на Вљубените Розова

DEN 1572.00
Залиха

7 Парче Сет -1 табела тркач 72 инчи долго и место душеци затворен сет од 6. Висок квалитет на памук, лен маса душеци сет од 6 се ефикасни пропадна на корозија и топлина доказ на 176°F (80℃), и заштита на вашиот вечера табела.Место Мат Големина : 13"x19" Табела Тркач Големина : 16"x72".Издржливи Материјали - трпезаријата табела тркач и placemats се направени од памук полиестер мешавина ткаенина која е густа и ехо-пријателски.Природни и издржливи ткаенини се одлични за заштита на табелата од нула, дамки од масло, ќе не нула маса, давајќи им на вашите маси свежи, домот, се чувствуваат.Уникатен Дизајн - Табела тркач сет со исклучителна обрасци дава новина се чувствуваат.Стилски и сезонски, табела тркачи се направена за да создаде опуштена чувство во соба и да може лесно да бидат внесени во многу различни стилови за вашиот дом, вклучувајќи farmhouse и селски, опуштено и формална.Мултифункционален Табела Тркач - Погоден за повеќето правоаголни маси кои седиште 4 до 8 луѓе, тркалезни маси и градски маси, јадење маси, кафе маси, чевли кабинети и ТВ кабинети, итн.Не Само Кујната Placemat - Овие placemats се совршени за внатрешна и надворешна употреба, но не ограничувајќи се на ресторани, кафулиња, бироа, дневни соби, кафе маси, итн.Дури и можете да го користите во фиока на табелата.Mordern Табела Тркач и Место Мат Set Eye-фаќање на кујната или трпезариска маса декорации, се создаде релаксирана и висок степен на јадење атмосфера.Забава инспирирана колекција за една партија или décor.Спецификации-Материјал : Cotten -(полиестер) Лен Табела Тркач и Placemats-Пакет : 1 парче табела тркач и placemats сет на 63 Стандардна Големина Options-13"x70" табела тркач и 13"x19" placemats-13"x90" табела тркач и 13"x19" placemats-16"x72" табела тркач и 13"x19" placemats Multi-Цел-универзалните табела тркач е најдобро за употреба и во бизнисот, како што се ресторани /hotels and или дома settings.-Доаѓа во различни сезонски дизајни се големи ако сте хостинг било кафе собири, излети, партии, празник церемонии, свадбата.-Одличен подарок идеја за сите прилики, Housewarming, Божиќ, Татковци Ден, Мајки Ден, Валентин, денот на Благодарноста, Св. Patricks Ден.-Одговара на сите видови на стилови на мебел, совршен за секој ден табела settings.

R

Избор на клиент