.

.

К-Onda К-CAM72 Klassic Камера Пол, се Протега на Камерата До 72

К-Onda К-CAM72 Klassic Камера Пол, се Протега на Камерата До 72

DEN 7830.00
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Лесни (1.07 lb / 0.49 kg) висока густина камера пол за проширување на висина на камерата до 72" за високо-агол снимки.Минимална должина - 24".Доаѓа со К-CAMCH articulating камера главата и вметнете адаптерот од 3/8 x 16" да 1/4 x 20".К-Onda заробеништво-collet систем на заклучување безбедно го држи пол е 5 telescoping делови.Мека на допир гума ракавите се обезбеди цврста контрола врз северниот пол.К-Onda К-CAM72 Klassic Камера Пол е лесен (1.07 lb / 0.49 kg) висока густина камера пол кој ви овозможува да се прошири на висина на камерата до 72" за високо-агол снимки.Тоа доаѓа со К-CAMCH articulating камера главата и вметнете адаптерот од 3/8 x 16" да 1/4 x 20" теми.5 telescoping делови во северниот пол се одржа во место безбедно користење на К-Onda заробеништво-collet систем на заклучување.Мека на допир гума ракави осигура дека ќе го добиете цврста контрола врз северниот пол.

R

Избор на клиент