.

.

Кат Четка и Кофа Поставена Четка и Кофа Поставите Професионални Микрофибер Рамен Четка Систем со Нерѓосувачки Челик се Справи и Твин Комора Кофа - Добар за Кујна & Б

Кат Четка и Кофа Поставена Четка и Кофа Поставите Професионални Микрофибер Рамен Четка Систем со Нерѓосувачки Челик

DEN 4338.00
Залиха

Нема потреба да се наведнуваат надолу,Работи со една рака,Без миење на рацете, без виткање, без напор, време, грижи и напори.Elution поделба, погодно директни elution вода систем, без миење на рацете и повеќе труд заштеда.Силна применливост, погоден за различни дом подови, прецизен нега и чистење.Флексибилни роаминг,Чиста нема мртви краеви,Лесно да ги отстраните дамките од skirting, ѕид зглобовите, тавани итн.Кажете збогум на неволји, не само што може да се чистат сува ѓубре, како што се прашина и косата, но, исто така, влажни ѓубре да го реши вашиот чистење проблеми.Идеален за Нова Година подароци!Додадете го во вашето домаќинство чистење материјали денес.Работи на сите подни површини, керамички, тврдо, плочки и повеќе!Име на производ : Рака-бесплатен стан четка и кофа set Tow бар материјал : не ' рѓосувачки steel Plastic делови материјал : PPTractor материјал : брзо сушење парична казна fiber Water апсорпција : помалку од 10 seconds Size : Четка За 125x33×11cm Bucket За 34.5x16x19cm Note1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2 не се вклучуваат предмети, различни од оние што се прикажани во производот фотографија.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашите reference If не сте задоволни со нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние и ветуваме да се потрудиме да ги реши вашите проблеми и ќе ви даде пријатен шопинг искуство.се надевам дека си задоволен живот.

R

Избор на клиент