.

DEN 2114.40
DEN 2092.80
DEN 247.20
AGH30N-5 - Висок Напон DC/DC Конвертор, Фиксна, Прилагодливи, 1 Излез, Негативен Резултат, Од 1,5 W, -3 kV
Обновено

Цена За : Секоја DC / DC Конвертор Излез Тип на : Фиксен, Прилагодлив Бр.на Излези : 1 Излезен Поларитетот : Н

SMAKN Водоотпорен DC/DC Converte 12V (9V-18V) Чекор Надолу за да 19V/15A 285W Напојување на Модулот
Обновено

Напојува со SMAKN напредна технологија.Широко се користи во Автомобил уред, како што се LED Дисплеј, Хард Ди

SMAKN Водоотпорен DC/DC Converte 48V (30V-60V) Чекор Надолу за да 24V/15A 360W Напојување на Модулот
Обновено

Напојува со SMAKN напредна технологија.Широко се користи во Автомобил уред, како што се LED Дисплеј, Хард Ди

1Pcs Нови во Кутија Терминал Модул 6Es7 193-4CC30-0AA0
Обновено

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

SMAKN Водоотпорен DC/DC Converte 36V (30V-60V) Чекор Надолу за да 24V/15A 360W Напојување на Модулот
Обновено

Напојува со SMAKN напредна технологија.Широко се користи во Автомобил уред, како што се LED Дисплеј, Хард Ди

Програмабилни Контрола DC 6-40V 0-32V 5.0 Чекор Надолу Стабилизира Напојување Константен Напон Тековната Buck Моќ
Обновено

Оваа DC 640 V 032 V 5 A чекор надолу стабилизира напојување комбинираат нумеричка контрола со аналогни интегр

10PCS TOP253PN TOP253P Сосема Нов Увезени Менаџмент на Енергија НАТОПИ-7 one-Stop Дистрибуција
Обновено

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Пакет од 10,бесплатен превозот,продавачот испорачува стоката

SMAKN 25W USB Smart Термостат Прилагодливи Постојан Струја Електронски Товар/Полнење Богатство Откривање Тест Инструменти
Обновено

Оперативен напон : DC3.521 V (компатибилен со Qualcomm QC2.0 на A / B протокол 5 V / 9 V / 12 V / 20 V), поддршка на Qualcomm Б пр

Studyset Моќ Модул,36V 180W Switch Моќ Панел 36V 5A Висока Моќност Индустриска Моќ Модул AC-DC
Обновено

Едноставен за користење, сигурно, долго трае.Висока излезна моќност.Функција : во текот на напон, над сег

SMAKN L298N V3 4-DC Stepper Моторни Возачот Модул Возачот Моќ Интегрирани WiFi Возачот на автомобилот Одбор
Обновено

Интегрирани 2 парчиња на L298 N чипови, може да се вози четири DC мотори (може да се контролира вртење насока,

10PCS Бренд Нови Оригинални top248yn top248y LCD Моќта за Управување со чип
Обновено

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Пакет на 53,бесплатен превозот,продавачот испорачува стоката

10PCS EUP8209-84DIR1 P8209 СОП-8 Печ 8.4 V Батеријата за Управување со IC чип
Обновено

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

10PCS EG1163 СОП-16 Печ висок Напон и голема Струја Buck Префрлување Напојување чип Оригинални Вистински IC
Обновено

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

USB 3.0 Конвертор, Трајни Мулти-Функционални Двојна Излез Алуминиум Легура Погодно Отпорност на Корозија Конвертор
Обновено

Алуминиум легура школка, со добри топлина дисипација ефект, тешко отпорност на корозија, тоа може да ви

JBtek Breadboard Напојување на Модулот 3.3 V/5V за Arduino Одбор Solderless Breadboard
Обновено

Име на производ : Breadboard Power Supply Module ; Одговара за : MB102 Breadboard.Влезен Напон : DC 6.512 V;Излезен Напон : DC 3.3 V 5 V.Пак

KOOBOOK 5Pcs DC-DC 6-24V 12V/24V да 5V 3А АВТОМОБИЛ USB Полнач за Модул DC Buck Чекор Надолу Конвертор
Обновено

5%, 12 V да 5 V 1А може да се до 94%;Рамен бакар inductor, подобрување на конверзија ефикасност.5 А осигурач, излез 5 V

YUANJS Аудио Конвертор,12V 4 Канал Аудио Отпорност Конвертор Висок Низок Линија Автомобил Стерео Радио Спикер Фреквенција
Обновено

[Fitment]4канален аудио високо ниско, брзо топлина дисипација, антимешање, силен заштитен, може да се изолир

JZK Водоотпорен 5A 120W DC-DC Конвертор 12V да 24V Автомобил Напон Бустер Чекор-up Моќ Модул за Возила, Системи
Обновено

Здрав, водоотпорен домување прави конвертор идеален за употреба во широк спектар на апликации, вклучув

LIVISN AC DC да DC Конвертор AC 18V 24V 16-28V DC 18V 24V 36V 16-40V Чекор Надолу за да 5V 3А 15W Напојување Модул
Обновено

Влезен Напон е AC 1526v или DC 1540v ( текст, без оглед на позитивни и негативни ) и излез, 5 V;.Тоа е излезна струја

LaKua 12V Авто Автомобил Аудио Конвертор РКА Стерео Висока кон Ниска Фреквенција Линија Говорникот Ниво Конвертор
Обновено

МАТЕРИЈАЛ : линија конвертор излез адаптер направени на висока јачина на транспарентен ПВЦ школка и пре

1Pcs Користи Серво Возачот SGDM-20AC-SD2BM Тестирани во Добра Состојба
Обновено

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

1Pcs Нови Skkq3000/14E SKKQ3000-14E Skkq300014E Моќ Модул
Обновено

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

MW Значи И HLG-320H-30B 30V 10.7 НА 321W Единствен Излез Префрлување LED Напојување со ПРЕСТАПНА
Обновено

Висока ефикасност до 96%.Вграденво активна ПРЕСТАПНА функција.Тип ХЛ LED Драјвер за употреба во Класа I, По

Sola/Hevi-Должност 23-23-230-8 Моќ Клима Уред
Обновено

Примена : Индустриска Автоматизација и Контрола на Опрема Моќ PLCs, Емитува Опрема, Фото Опрема за Обработ

1Pcs Користи E94ASHE0244 Тестирани во Добра Состојба за Брза Испорака
Обновено

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

1Pcs Користи E94ASHE0044 Тестирани во Добра Состојба за Брза Испорака
Обновено

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

1Pcs Користи VF22BR Лифт Фреквенција Конвертор Тестирани
Обновено

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

6RA2475-6DV62-0 Siemens SIMOREG К Статични Конвертор 6RA2 475-6DV62-0 со Микропроцесори за Четири-Квадрант Дискови
Обновено

6 RA24756 DV620 Siemens SIMOREG К Статични Конвертор 6 RA2 4756 DV620 со Микропроцесори за ЧетириКвадрант Дискови Конекција

1Pcs Користи Vfd-Vj VFD220VL43A-J Тестирани во Добра Conditon
Обновено

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

6.5 Ft Ac/Dc Адаптер за Полнач за Seagate FreeAgent GoFlex Биро : Seagate Копија Плус Центар P/N : 9ZC2A8-501 9ZC2A8-500
Обновено

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

SprintBooster SBHY0003S Перформанси Надградба Моќ Конвертор, 1 Пакет
Обновено

3 забрзување режими (off (исклучено, Спорт и трки) 36 забрзување програми (18 прирачник & 18 автоматско преноси

1Pcs Нови SKIIP39AC065V1 Модул
Обновено

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Компатибилен 6ES7323-1BL00-0AA0 6ES7 323-1BL00-0AA0 Дигитални Модул SM323 16DI 24V DC / 16DO 24V DC 0.5 1 Парче
Обновено

Модел : 6 ES7 3231 BL000 AA0 Dl O 32×24v DC 1 A.Испорака Метод : Брза испорака метод, DHL / Федекс / UPSот и сл за вашиот избо

1Pcs Нови DD350N18K Моќ Модул
Обновено

Чипови Gateは2010年に設立され、電子デバイス分野の専門B2 BとB2 Cツールのバイヤーである。 私たちは200,000本以上の在庫を持っており、3 8

1 buc многу Без Вентилатор HTPC Напојување 250W Сите Цврсти кондензатори Верзија DC-ATX Напојување на Модулот
Обновено

Карактеристики Влезниот напон спектар : 11.513 V Континуирана излезна моќност 200 W, врв излезна моќност 250 W.И

1Pcs Нови SKIIP39AC126V20 Модул
Обновено

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

1 buc многу Формалдехид Гас Сензор за Детекција MQ138 Алдехид Кетонски Алкохол Гас Сензор Модул
Обновено

Карактеристики Големина : 32милиметри X22mm X30mm долг * широк * висок Главниот чип : LM393, формалдехид сензор со

GSM220A15-R7B, AC/DC Адаптер - Desktop - 201 W: 15V @ 13.4 A - IEC 320-C14 Доводното - Медицински
Обновено

Набавувач : ЗНАЧИ И САД Дел No : GSM220 A15R7 B Ro HS : Да HTS : 8504409510 COO : CN ECCN : EAR99 : 12 Влез / Излез Тип на : AC / DC Тип : Регул

DZS Elec XL6009 DC-DC Бустер Регулаторот Модул Текст 3-32V за Излез 5-35V, Наместо на LM2577 со Дигитални Цевка
Обновено

Со 400 KHz висока префрлување фреквенција, 4Апрефрлување на струја, со користење на третиот висок вклучува

DZS Elec 6pcs XL6009 DC-DC Бустер Конвертор Модул 3V-32V да 5V-35V 4А-Прилагодливи Чекор-up Напонски Регулатор
Обновено

XL6009 DCDC Прилагодливи Бустер Моќ Конвертор Модул, Висока ефикасност неизолирани бустер модул може да се к

dkplnt 72W DC 12V Чекор До 24V 3А Зголеми Конвертор DC Напонски Регулатор на Моќност Конвертор Водоотпорен Модул
Обновено

Влезниот напон спектар : DC 12 V; Излезен напон : 24 V DC(неприлагодливи); Излезна струја : 3А; Излезна моќ 72 W 95% к

DZS Elec 250W DC Бустер Константен Напон Постојан Струја Моќ Конвертор Модул DC-DC 10-40V за 10-50V 6A Прилагодливи
Обновено

250 W Бустер Константен Напон Постојан Струја Моќ Конвертор Модул, Влезен Напон : DC 10 V40 V, Излезен Напон : 1050

uxcell Црвени LED Дигитален Дисплеј 3-Битна 7-Сегмент Заеднички Анодна 0.56 2 Компјутери
Обновено

Име На Производ : Common Anode LED Дигитални;Тип : Common Anode;Емитуваат Боја : Црвена.Терминали Број : 12;Терминали на

Taidacent 10 Компјутери Еден 3.7 V Батерија 18650 Заштита Одбор Двојна MOS Одбор Полимер Li Ion Батерија за Заштита
Обновено

Полнење напон : 4.2 V Overcharge откривање напон : 4.25±0.05 V; Overcharge ослободување напон : 4.23±0.05 V Overdischarge откривање на

Чекор Надолу Конвертор Моќност Конвертор Водоотпорен Чекор Надолу Volt Конвертор AC 10-28V да DC 12V Buck Конвертор
Обновено

Високо интегрирани SMD компоненти за висока стабилност и сигурност.Излезна струја : 1А / 2 A / 3А / 5 A (Опциона

Тивко Напон Конвертор Комбо, [Чиста синусен облик] Меѓународен Патнички Адаптер Чекор Надолу 220v да 110v - во
Обновено

100% Тивко Патентиран Ладење Технологија : По 12месеци "НИТУ еден ФАН" дизајн ,остваривме да се направи ово

Патување Step Up Конвертор на Напон 110V да 220V Трансформатор 200W за Меѓународно Патување на AC напон 220V/240V
Обновено

[ЛЕСНО да го ПРОМЕНИТЕ]моќност 200 W, 110 V Текст и 220v излезен, правење на вашиот уред на работа во странство,

WMYCONGCONG 10 КОМПЈУТЕРИ DC-DC 3А Buck Конвертор Моќност Чекор Надолу Прилагодливи Напојување Модул 3-40V за LM2596
Обновено

DCDC 3А buck конвертор моќност чекор надолу прилагодливи напојување на модулот, прилагодлив напонски регул

DC-DC Конвертор Модул Зголеми DC Чекор До Напонски Регулатор CV Стабилизатор Напојување Модул 10-60V до 12-97V
Обновено

Стабилна Излезна : Поттик модул има голема моќ и стабилна излезна, и тоа исто така може да се конвертира 1